Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

FAYDALI PROGRAMLAR ÜCRETSİZ

OPEN OFFICE

Microsoft Office'in yaptığı hemen hemen her şeyi yapabiliyor Open Office. Excel, Word gibi popüler dosyalarla da çalışabiliyorsunuz.

Windows kullanıcıları indirmek için tıklayınız.

Diğer işletim sistemlerini kullananlar ise buradan uygun versiyonu seçebilirler.

7-Zıp

7-Zip ile hemen hemen açamayacağınız ya da arşivleyemeyeceğiniz format yok gibi. Ücretsiz olması ve hızlı olması 7Z'yi tercih etme sebebimiz.

İndirmek için tıklayınız.


Avira Antivir personal - Free Antivirüs

Avira AntiVir, ev kullanıcıları ve öğrenciler için koruma sağlıyor. Eğer bütün özelliklerinden faydalanmak isterseniz Avira Premium'u kullanabilirsiniz.

Fakat AntiVir Personal işinizi görecektir, hem de ücretsiz olarak.

İndirmek için tıklayınız. 


Gom Player

Gom Player, birçok video uzantsına destek veriyor. MKV, FLV, DAT bunlardan bazıları.

İndirmek için tıklayınız.


Winamp Media Player 5.621

En popüler müzik çalar yazılımlarından birisi olan Winamp, sade ve kullanışlı arayüzü ile kullanım kolaylığı sunuyor. Hızlı ekolayzır ve diğer ses ayarları, eklentiler ve temalar, Winamp'ın özelliklerinin küçük bir kısmı. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

İndirmek için tıklayın. 


K-Lite Codec

Bu codec paketini yüklediğiniz taktirde, bilgisayarınız video oynatma konusunda daha yetenekli bir hale geliyor. Media Player Classic ile birlikte daha çok video formatını açabileceksiniz, MKV gibi HD formatlı videoları da.

İndirmek için tıklayınız. 


CClaaner 5.08.5308

Programların kalıntılarını, internet geçmişi ve çerezleri, önbellek dosyaları, hata rapoları, registry kayıtları vs gibi  bilgisayarınızda yer kaplayan bir sürü dosyayı bu program sayesinde silebileceksiniz. Uzun süredir sisteminize bakım yapmadıysanız bilgisayarınızda açılan yere ve ulaşacağı hıza şaşıracaksınız.

İndirmek için tıklayınız. 


Irfan View 4.40

Irfan View ile resim kesebilir, büyütebilir, renkleriyle oynayabilirsiniz. Mini bir Photoshop görevi gören Irfan View, ayrıca en başarılı fotoğraf görüntüleyicilerden biri olarak biliniyor.

İndirmek için tıklayınız.


Foxit Reader 7.2.0.722

İnternette işinizin düştüğü bazı belgeler vardır. Sözleşmeler, kurallar, okul başvuruları, tercih formları gibi. Bu dosyalar genelde PDF uzantılıdır ve bilgisayarınızda öntanımlı bir PDF okuyucu yoktur. Bunun için gereken program ise Foxit Reader olabilir, hatta olmalı da! Neden mi? Çünkü sitesinden aldığımız bilgiye göre 100 milyonun üstünde kişi PDF okumak için bu programı kullanıyor.

İndirmek için tıklayınız.


InfraRecorder

Veri, ses ve video dosyası yazdırabilirsiniz. Disk kopyalamak ise bir başka kullanışlı yönü. Asıl güzel kısmı ise imaj yazdırması.

İndirmek için tıklayın. (Bit hızınıza göre seçim yapmalısınız.)

 

 
EDK İzmir Bilgisayar Teknik Servis | Telefon: 0232 441 5258 (pbx) | E-posta: info@edkbilgisayar.com | © 2011 ww.edkbilgisayar.com